Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu vodorovná

Verejné obstarávanie - archív

VO - výzvy na predkladanie ponúk

Verejné obstarávanie na predmet zákazky Zelené parky pri ZŠ a KD v RozhanovciachVytlačiť
 


 
 

Výzva na predloženie cenovej ponukyVytlačiť
 

Obec Rozhanovce vyzýva na predloženie cenovej ponuky na predmet zákazky:

"Líniové stavby Rozhanovce 2019"

Viac info v priložených súboroch


 
 

Výzva na predkladanie ponúk - Dodávka záhradných kompostérovVytlačiť
 

Obec Rozhanovce, ako verejný obstarávateľ v zmysle § 7 ods. 1 písm. b) zákona č. 343/2015 Z. z. o verejnom obstarávaní a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov (ďalej len „ZVO“) Vás vyzýva na predkladanie ponuky v zmysle § 117 ZVO (okrem ods. 4) na nižšie špecifikovaný predmet zákazky s názvom:
„DODÁVKA ZÁHRADNÝCH KOMPOSTÉROV“


 
 

Výzva na predkladanie cenovej ponuky na predmet obstarávania s názvom “Obnova NKP 10091/1 – kúria Rozhanovce“ Vytlačiť
 

Výzva na predkladanie cenovej ponuky na predmet obstarávania s názvom “Obnova NKP 10091/1 – kúria Rozhanovce“ ( výmena strešnej krytiny a rekonštrukcia elektroinštalácie  budovy obecného úradu).

Lehota na predkladanie ponúk je do 30.07.2018 do 11:00 hod. V prípade doručenia poštou musí byť ponuka doručená v stanovenej lehote na adresu: Obecný úrad Rozhanovce, SNP 48, 044 42  Rozhanovce.


 
 

Výzva na predloženie cenovej ponuky na predmet zákazky s názvom “Rekonštrukcia budovy hasičskej zbrojnice pre DHZO Rozhanovce“.Vytlačiť
 

Doplnenie súťažných materiálov a predĺženie termínu na predkladanie cenových ponúk na získanie zákazky na predmet: “Rekonštrukcia budovy hasičskej zbrojnice pre DHZO Rozhanovce“.

Doplnené materiály:

zadanie s V-V na elektromontáže;

zadanie s V-V na zdravotno-technické inštalácie.

 

Termín na predkladanie CP do súťaže je 26.február 2018 do 12:00 hod, v zmysle výzvy a doplnenej o vyplnené uvedené zadania, t.j. celkovú cenu bude tvoriť súčet: zadanie na rekonštrukciu budovy, zadania na elektromontáže a zadania na zdravotno-technické inštalácie.


 
 

Výzva na predloženie cenovej ponuky Zelené parky pri ZŠ a KD v Rozhanovciach - II.Vytlačiť
 

Ponuku je možné predložiť poštou na adresu Obecný úrad Rozhanovce, SNP č. 48, 044 42  Rozhanovce, alebo osobne do podatelne OcÚ Rozhanovce v čase úradných hodín v uzatvorenej obálke s označením Neotvárať - Súťaž "Zelené parky pri ZŠ a KD v Rozhanovciach - II." do 23.03.2018 do 12:00 hodiny.


 
 

Výzva na predloženie cenovej ponuky Líniové stavby Rozhanovce 2018Vytlačiť
 

Cenovú ponuku je možné predložiť poštou na adresu Obecný úrad Rozhanovce, SNP č. 48, 044 42  Rozhanovce, alebo osobne do podateľne OcÚ Rozhanovce s adresnou pečiatkou uchádzača v čase úradných hodín v uzatvorenej obálke s označením Neotvárať - Súťaž "Líniové stavby Rozhanovce 2018" do 26.04.2018 do 12:00 hodiny.


 
 

Výzva na predloženie cenovej ponuky Zlepšenie tepelno-technických vlastností obalových konštrukcií materskej školy - externý manažmentVytlačiť
 

Cenovú ponuku je možné predložiť poštou na adresu Obecný úrad Rozhanovce, ul. SNP č. 48, 044 42 Rozhanovce, alebo osobne do podateľne OcÚ Rozhanovce s adresnou pečiatkou uchádzača v čase úradných hodín v uzatvorenej obálke s označením: "Zlepšenie tepelno-technických vlastností obalových konštrukcií materskej školy - externý manažment" do 12.06.2018 do 12:00 hodiny.


 
 

dnes je: 20.9.2019

meniny má: Ľuboslav, Ľuboslava

podrobný kalendár

Oznam zo zdravotného strediska.

Všeobecná lekárka MUDr.Erna Vavrová oznamuje zmenu ordinačných hodín od 1.5.2019. Viď. príloha

webygroup
ÚvodÚvodná stránka